Winter... Do you like it as I ?

Nebezpečný namyšlenec (1)

23. prosince 2013 v 22:46 | Margarett Tudor |  Story
Upozorňuji čtenáře, že tento příběh se skutečně neudál. Děkuji, Margarett Tudor

Tak a mám toho akorát dost! Naštvala jsem se prostě na toho nemožnýho a otravnýho Davida a kvůli němu mám pokažený celý den. Stalo se to takhle. Protože David je bohužel můj spolužák, trávím s ním hodně času a totálně mě rozčiluje. Dneska, když jsem stála u skříňky strašně nadával mojí kamarádce Erice a dokonce i sprostě. ,,Ty jsi strašná 🐄!"Řekl jí a Erice bylo hrozně do pláče. Pak ještě začal urážet Jacka, kluka, který s ní chodí a tak jsem k nim přišla. ,,Davide jsi fakt trapnej. Trapnější člověk snad ani nemůže existovat. Víš to vůbec?" ,,Nepleť se do toho Vocebullová!" Řekl, ale docela klidně. ,,Jak se do toho nemám plíst, když jí nadáváš?" ,,No a! Vadí to snad?" ,,Jo, vadí!" Erika se zatím stihla vypařit a já zlostně zašeptala: ,,Ty žárlíš!" ,,Co? Já! Sorry, ale na takovou hnusnou blondýnu žárlit nedokážu!" Řekl tak povýšeně, že jsem myslela, že mu ji ubalím. David je vážně arogantní blbec a mě štve den ode dne víc. To ale není všechno. Když jsem šla s Erikou na oběd, přišel k nám se svou povedenou partou a začal si nás dobírat. ,,Hele odplav!" Řekla jsem mu nakvašeně. ,,A co ti na mě vadí Sally?" Ptal se mě a já se nad jehou přihlouplou otázkou ještě víc rozdurdila. ,,Nic! Vůbec nic!" Má ironie šla z hlasu stoprocentně vycítit, ale ten natvrdlej hlupák to nepochopil. Chytila jsem Eriku za ruku a odtáhla ji od těch buranů.
Tak a teď už víte proč! Chudák Erika a Jack (její kluk). Erika se sice tváří, že je jí to úplně fuk, ale já na ní poznám, že je z toho smutná. Máma se mě ptala, co mi je a já řekla, že nic. To nejhorší mě ale teprve čekalo. Druhý den totiž David přišel za mnou a zeptal se mě, jestli bych s ním nešla do kina. ,,No to si děláš legraci!" Vyhrkla jsem. ,,To jako myslíš, že s tebou půjdu?" ,,Musíš!" Zašeptal. ,,Protože co já chci, to taky dostanu." ,,To taky dostaneš?" Opakovala jsem přímo vyděšená. ,,Co si o sobě myslíš? Já nejsem žádnej tvůj majetek!" Dívala jsem se naprosto vyděšeně, potom jsem se znechuceně otočila a nevím proč, měla jsem strach. David začal být nebezpečný.
A opravdu jsem do toho kina šla. Asi se ptáte, jak to dokázal, ale já tam nešla s ním nýbrž s Erikou. Bohužel jsme ani jedna z nás netušili, že si ten blbec vybral stejný film ve stejnou dobu a že doopravdy přijde a ... no prostě jsme se s ním potkali. ,,Ale, ale. Vocebullerová a Sizeová! Já říkal, že se tu uvidíme!" Ušklíbl se. ,,Eriko?" Otočila jsem se rychle na svou kamarádku a šeptla: ,,Ty jsi mu řekla na jaký film jdeme?!" ,,Promiň, ale slíbil mi, že mě nechá na pokoji!" Vyhrkla dívka nevinně. ,,Jsi fakt blondýna! Jak jsi mu na to mohla skočit?" Erika se zatvářila uraženě. ,,Ještě ty ze mě dělej blbou!" Zvolala a opustila sál. ,,No." Usmál se David a než jsem se nadála, seděla jsem vedle něho. ,,Moment. Ty jsi Eriku snad uplatil!" ,,Tak to zas ne. Za prachy mi nestojíš!" Řekl David posměšně a já dostala takový vztek, že jsem jej chytila pevně pod krkem. ,,Co děláš!?" Zachroptil a já jeho slizkej krk radši upustila. ,,Nic." Pípla jsem a pohodlně jsem se opřela. ,,Už se nemůžu dočkat na ten film." Řekla jsem s malým úsměvem. Davidovo chování mě dokázalo vždy uvést do šoku. ,,Miluju tě." Řekl naprosto v klidu. ,,Prosím?" ,,I love you, jestli to chceš říct jinak! A teď mi kup popcorn, když spolu chodíme!" Rozřechtal se na celý kino, až se po nás lidi otáčeli.
Erika se mnou nemluví. Zato ten blbeček rozkecal po celý škole, že se mnou chodí. ,,Hmm." Zavrčela Erika. ,,To jsi si teda vybrala." Rozhodla jsem se, že si s Davidem musím promluvit a vysvětlit mu, že je sice pěknej a skoro všechny holky na škole mi ho závidí, ale že mě naprosto štve jeho arogantní chování. Vždyť se mnou zachází jako se svým majetkem! David se na má slova jen zasmál a řekl: ,,Ale já přeci vím, že jsem pěknej. Víš kolik mi to už řeklo holek?" ,,Ty jsi vážně namyšlenej blbeček!"Vzkřikla jsem mu do tváře. ,,Ty si myslíš, že když mi řekneš jednu prostou větu, že se mnou chodíš!" Na to David udělal zase něco, co mi málem vyrazilo dech. Políbil mě. ,,Spokojená?!" Já jenom mlčela a dívala se někam do dá-li. První pusa od kluka! Jenže od jakýho! David Simon. Největší namyšlenec na škole.
,,Nebo chceš ještě?" Zakřenil se a já rychle ucukla z jeho spárů, protože jsme byli ve škole a kolem nás proudili davy studentů. Zrovna kolem nás prošla Erika. ,,Teď je to načasovaný!" Šeptl David a políbil mě. Erika se na mě zašklebila a já rychle opustila chodbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama