Winter... Do you like it as I ?

Nebezpečný namyšlenec (5)

6. března 2014 v 15:12 | Margarett Tudor |  Story
Byl to skandál a žhavá novinka pro obdivatelky Davidovy tvářičky. Jednou z nich byla i dvanáctiletá Nicol Freeridová, která byla štěstím bez sebe a okamžitě začala dívku, která ale vůbec nevypadá jako Cyrus pomlouvat. Eriku jsem potom, co se s Davidem rozešla našla ubrečenou na dívčím wc. Ten den, co jsem se snažila Erice všechno objasnit a dostala od Davida osudnou facku se s ním Erika prý ošklivě pohádala a nakonec rozešla. Byla to opravdu žhavá novinka pro proudící davy studentů a roznášelo se to rychlostí blesku.
Druhý den potom, co se ti dva rozešli jsem se to dozvěděla i já a stala jsem se středem pozornosti mladších studentek. Hlavně Nicol Freeridovou jsem neobyčejně zajímala. Vtáhli mě do klubu a začali se mě jedna přes druhou vyptávat:,,A on ti jako fakt dal facku?" ,,A líbí se ti ten můj růžovej lak?" ,,A co ta ehm ehm Erika?" Sesypaly se na mě jako vosy a já byla nejšťastnější osobou pod sluncem, když jsem se z toho kluka převoněných, zmalovaných a hlavně šeredně otravných holek zbavila. A pak jsem našla tu Eriku. Seděla schoulená do klubíčka opírající se o studenou stěnu a slzy se jí koulely po tváři. ,,Eriko!" Vykřikla jsem. ,,Jdi pryč Sally." Špitla a ukryla si svůj rudý obličej do té hezké mikiny, kterou jí tak závidím. Trčely jí jenom ty kraťounké vlasy. Barva nebyla tak kvalitní a jí už zase vlasy zesvětlaly. ,,Co jen budu dělat? Jsem pro všechny jen hloupá a namyšlená fiflena, která se klidně s tím úžasným a neodolatelným klukem rozešla!" Povzdechla si nahlas a já ji pevně objala. ,,Eriko! Je to totální blbec, ale kvůli němu si nesmíš kazit život. Jsi moje nejlepší kamarádka a pro mě taková hnusná nikdy nebudeš, protože nejsi!" ,,Ale Sally! Podívej se na mě, jak vypadám! Jak jsem mu já husa hloupá mohla naletět!" Posteskla si nebožačka a já ji ještě dlouho utěšovala.
Tuhle situaci jsem krátce po vyučování sdělila Patrickovi a Jackovi. Sešli jsme se tentokrát v klubu, protože venku pršelo. ,,Jenže já s tím nic neudělám. Já s Erikou chodit nebudu!" Zvolal Jack. ,,To po tobě taky nikdo nechce." Řekla jsem mu. ,,Ale mohli bychom se s ní kamarádit." ,,To jo." Souhlasili oba. ,,A Alex by taky moh." Dodal Patrick, protože se mu stejně jako mě Alex líbil. Naštěstí Alex není na kluky. (:
,,To moh. A já pro něj dojdu. Stejně jsme se domlouvali, že mi půjčí ten novej film na flešce." Ozval se Jack a vyběhl na chodbu. ,,Sally! Já vím, Alex je na holky a já z něj násilím vypáčil, kdo se mu líbí." Začal pojednou z ničeho nic Patrick. ,,Ale nikomu ani muk? Rozumíš?" Byla jsem napnutá. Kdo to je? Já??? ,,Dřív, než se Erika ostříhala se mu líbila, ale to chodila s Jackem a přebrat holku nejlepšímu kamarádovi se nedělá. Ostatně ani kluka. Pak se mu líbila Nicol Freeridová." Bodlo mě u srdce. Alex je na blondýny. A já blondína nejsem. To už ale Patrick pokračoval. ,,Jenže když se dozvěděl, že je blázen do Davida a od tebe ví o něm svý, tak názor změnil. Líbí se mu-" to ale nestačil říct, protože do klubu dorazil Jack s Alexem. ,,Čau." Řekl Alex a já poznala, že ho vůbec nezajímám. Bylo mi to líto. ,,Tak pánové... Jé Sally! Ty jsi tu taky! Ale ty asi na střílečky nejsi co?" Vyštípal mě! Normálně mě vyštípal. Tak v tomhle musím mít jasno. ,,Já na ně taky nejsem." Ozval se Patrick. ,,Alexi." Oslovila jsem jej rázně. Kdesi hluboko ve mě se našla podivuhodná síla. ,,Musím s tebou mluvit. O samotě." Alex se divil, ale šel se mnou na chodbu, která byla prázdná, jelikož byli ostatní buď doma nebo na odpolední hodině. ,,Co se děje?" ,,Proč jsi takový?" ,,Jaký?" ,,Od té doby, co tě Tery odtáhla jsi na mě chladný a jsi v mé přítomnosti strozý." ,,Jak to proboha myslíš Sally?" ,,Ty moc dobře víš, co myslím. Řekni mi krucinál jestli mě chceš nebo ne ať vím, na čem jsem!" Vykřikla jsem najednou, až jsem se vlastním slovům podivila. ,,Jsi cvok? Tebe?" Podíval se na mě on a mě bylo šíleně hrozně. ,,Mám tě rád, ale myslel jsem, že se ti líbí Jack. A přebrat holku nejlepšímu kámoši se nedělá." ,,Alexi!" Pevně jsem ho objala. ,,Jsi ten nejúžasnější kluk pod sluncem!" Pohladil mě a potom lehce políbil.
Tu střílečku si už ten den nezahráli. Alex mě pozval do cukrárny a potom jsme šli na nábřeží. Cítila jsem se nádherně! Konečně jsem zjistila, co je to pravá láska!

7.1. 2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama