Winter... Do you like it as I ?

Nebezpečný namyšlenec- dodatek

6. března 2014 v 15:26 | Margarett Tudor |  Story
Upozorňuji čtenáře, že se tento příběh skutečně neudál. Děkuji Margarett Tudor

Sally Vocebullová vystudovala práva a ve 27 letech se vdala za Alexe Wainna. Má dceru Kate (8 let) a syna Roberta (4 roky.) Je jí 33 let. Žije v malém domku a naplno si užívá rodiny. Alex je učitelem na střední škole. První tři roky na vysoké škole chodila s Robinem Highem, ale poté se s ním rozešla a vrátila se k Alexovi. Má bratra Johna (19 let).
Erika Newová (rozená Sizová) vystudovala obor biologie a nyní žije s manželem Thomasem a jejich 10ti letým synem kupodivu Davidem, ve vile. Její muž je lékař. Erika žila dlouhou dobu sama a v 18ti letech utekla z domova a brala drogy. Po necelém roce se rozhodla léčit. Odmaturovala a rozhodla se jít na vysokou. Seznámila se s Thomasem a dnes má jedno dítě.
Jack Train vystudoval jazykovou univerzitu a nyní žije ve Švédsku a často provádí dobrodružnou turistiku. Živí se jako průvodce. Žije sám, ale má plno přátel. V listopadu pojede do Himalájí. Také se zajímá o vojennství.
Patrick Hans původem z Německa žije se svými klučičími láskami a občas jezdí do Německa. Přemýšlí, že se odstěhuje do Belgie, kde je dovoleno vzít si muž muže a kde snad nebude poslouchat neustálé narážky. Má přítele Franka.
David Samon po maturitě začal podnikat, ale jeho firma brzy zkrachovala. Ve 21 letech se oženil s Nicol Freeridovou ( v té době 19ti letou) a má s ní syna Davida mladšího. O rok po svadbě se s Nicol rozvedl. Nicol tvrdí, že ji podváděl. David st. poté opět podnikal a vedlo se mu. Po několika přítelkyních se mu narodila dvojčata, která má s Agness Rottovou. Dvojčata se jmenují Jenny a Thomas. Poté se o dva roky později oženil s Fionou Leerovou a s ní má dvě dcery Sarah a Kate. S ní se rozvedl po roce a nyní po dalších přítelkyních je opět ženatý se svojí sekretářkouTinou Feelovou, s ní má chlapce Bena. Celkem byl David Samon čtyřikrát ženatý, má šest dětí. David ml. (12 let), Jenny (10 let), Thomas (10 let), Sarrah (8 let), Kate (7 let) a Ben ( 3 roky). David Samon vlastní firmu a žije ve velkém domě s Tinou a synem.
Tak tedy dopadl náš nebezpečný namyšlenec. 😃
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama