Winter... Do you like it as I ?

Duben 2014

Můj malý názor na bulváry

29. dubna 2014 v 23:14 | Margarett Tudor
Dneska byl pro mě vcelku běžný den. Škola, balet a vysedávání u tety na zahradě. Sluníčko nám svítilo na záda a teta s mamkou popíjely vínečko. Dostala jsem trošku vína, jenom na dno. Ono mi to moc nechutná, ale v tom jarním podvečeru ta hořkost a pálení, no nádhera. Domů jsme se dostaly v půl osmý a sestra jen tak mezi řečí prohodila, že Bartošová skočila pod vlak. Pro někoho běžný den, pro někoho smrt.
Já se o celebrity všeobecně nezajímám. Spíš naopak. A bulváry mi přijdou hloupý. Všechno jenom zkritizují. Jak se má ten člověk cítit? Je přeci úplně stejný jako my, jenom má práci, ve které se hodně angažuje. No a bulvár pomlouvá tak, že lidi uvěří. Já to nečtu, ale když projdete kolem výlohy, nemůžete si nevšimnout obrovitých nápisů na časopisech. Už jenom to mě rozčiluje. Proboha! Není to už trochu šikana?
Vím, že to zní hodně divně, ale zamyslíme-li se, tak to nakonec tak je. A já si myslím, že u Bartošové to tak je. Já ji nikdy nemusela a moc o ní nevím. V televizi ale byla terčem pomluv a zvlášť bulváry si na ni pošmákly. A i po její smrti nemá klid. Bulvár nadšeně začne vykládat prapodivné historky. Já přeháním, ale za chvilku to bude: BARTOŠOVÁ MĚLA PĚT MILENCŮ A OTĚHOTNĚLA, NEVĚDĚLA S KÝM A TAK SE POD NÁTLAKEM ROZHODLA ZABÍT.
To by tomu nasadili korunu! Opravdu ať je člověk jaký je, nemusíme si o něm číst jenom jestli měl na večírku hezké šaty nebo oblek jak na chatu. Nebo jestli má takový nebo makový účes. Tohle já podporovat nebudu. Mnohem radši si přečtu nějakou dobrodružnou knížku.
Prosím vás, toto neberte jako kritizování, to je jen můj vlastní názor. Bobtná to ve mně už delší dobu a tak to prostě musím napsat.
Doufám, že se mnou v některých věcech sozhlasíte